Náš príbeh

Ako vznikli Túlavé pukance ?

Pôvodne som v Túlavom kine plánoval s kamarátom premietanie aj v zime, také zimné kino. Kamarát prevádzkuje v jednej hale v Bratislave STRETKLUB, tak sme o tom pokecali a do tej jeho haly by sa Túlavé kino zmestilo. Bez auta a bez nafukovacieho plátna, ale kabínu sme tam plánovali vopchať.

Takto sme to tam plánovali narvať 🙂

Tento super plán zahatala Korona a uzavretie všetkého kultúrno športového čo sa vnútri deje. Takto ubehol mesiac.

Až jedného dňa som konečne dopravil dovnútra na zazimovanie môj pukancovač. A tak som si povedal, že si urobím pukance veď už som dávno nemal. Napísal som zopár kamošom v Zálesí, že či by si nedali a tak som ich začal robiť. Zistil som, že mám pomerne dosť ešte surovín a bohvie kedy bude povolené aby som premietal, takže v hlave sa mi zrodil nápad na donášku pukancov. Prvá myšlienka bola niečo na štýl “pukance domov” ale potom som to videl úplne jasne “túlavé pukance”. Oslovil som kolegu, ktorý vie robiť weby, že či by mi neurobil na to web a toto je on tulavepukance.sk.

V princípe sa dajú kupiť len kýble, s tým, že ku každému kýblu pribalím aj nejaké sáčky aby rodičia mohli naporcovať aj deťom v menších dávkach. V okolitých dedinách “Túlavých pukancov” a to sú Zálesie, Ivanka pri Dunaji, Malinovo, Bernolákovo a Most pri Bratislave je rozvoz zdarma. Rozvoz je v pravidelných časoch a to denne pondelok až piatok od 16-18 a v sobotu od 10-12 hod.

Myšlienka je aj o tom, aby som sa doma na homeoffice nezcvokol a súčasne robil to čo ma baví a šíril dobré meno Túlavého kina. Takto sa moje Túlavé pukance môžu zatúlať aj k Vám.

Platba je len online a topvar doručím za max hygienických opatrení priamo k Vám domov.

Na stránke tulavepukance.sk sú aj odkazy na online premietanie filmov, ktoré preferujem ja, väčšinou sú to Sk a CZ služby. Samozrejme môžete pozerať čokoľvek, aj Netflix alebo HBO go, to je na Vás. Túlavé pukance sa hodia ku všetkému. Ako bonus pri väčších objednávkach vieme pribaliť aj niečo z Túlavého kina, náš merch alebo aj Vouchre na online streamovacie služby alebo aj bezplatné vstupenky na premietania.