Čo pozerať

Už si si kúpil naše chutné a čerstvé pukance a nevieš čo si pozrieť ? Tak to zisti!

 1. Kino z gauča

  Kino z gauča
 2. Pandémia nového koronavírusu zatvorila sály kín po celom Slovensku. Filmoví nadšenci zostali bez svojho obľúbeného spôsobu trávenia voľného času a kiná zo dňa na deň bez svojich divákov a zároveň tržieb.
  Virtuálne kino prináša ponuku širokej škály zaujímavých filmov domácej aj svetovej tvorby. Vstupenku do virtuálneho kina si môžete zakúpiť online prostredníctvom webstránky vášho obľúbeného kina.
  Kultúra je prvá, ktorej sa opatrenia na zabránenie šírenia vírusu dotkli a zároveň bude posledná, ktorá sa vráti do bežnej prevádzky. Prevádzkovatelia kín tak spojili sily a filmovým fanúšikom prinášajú možnosť nahliadnuť do virtuálneho kina a vychutnať si jedinečné filmy domácej i svetovej kinematografie z pohodlia domova.
 3. Návštevník.online

  Návštevník.online
  Navstevnik.online je streamovacím a zároveň predajným portálom online vstupeniek, ktorý v tejto nepriaznivej dobe pre kultúru uľahčuje prístup k podujatiam tým, že prináša živé umenie priamo k Vám domov.
 4. Edisonline

  Edisonline

  Najlepšie festivalové filmy a dva filmové TV kanály za cenu lístka do kina. Nepremýšľajte, čo si pustiť, ale sledujte filmy, o ktorých sa hovorí.
 5. Kinoflix

  Kinoflix